Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Skandali i dëbimit të shtetasve turq, kryetemë e kësaj jave në të dielën me “Kohën Ditore”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Skandali i dëbimit të shtetasve turq, kryetemë e kësaj jave në të dielën me “Kohën Ditore”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Skandali i dëbimit të shtetasve turq, kryetemë e kësaj jave në të dielën me “Kohën Ditore”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 181 shikime
 • 181 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Skandali i dëbimit të shtetasve turq, kryetemë e kësaj jave në të dielën me “Kohën Ditore”

Kategoritë


0 komente