Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Skandali i shitjeve të biletave në faqën “Tiks App”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Skandali i shitjeve të biletave në faqën “Tiks App”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Skandali i shitjeve të biletave në faqën “Tiks App”

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 966 shikime
 • 966 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tash e një vit prej kur biletat për ndeshjet e Kosovës kanë nisur të shiten online, janë shfaqur shumë probleme.

Skandali i madh shpërtheu të marten me biletat për ndeshjen e së dieles mes Kosovës e Anglisë që do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kategoritë


0 komente