Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Skandali “Pronto” dhe PDK-ja si e përfshira kryesore në të – si u trajtua ky rast nga institucionet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Skandali “Pronto” dhe PDK-ja si e përfshira kryesore në të – si u trajtua ky rast nga institucionet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Skandali “Pronto” dhe PDK-ja si e përfshira kryesore në të – si u trajtua ky rast nga institucionet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,273 shikime
 • 1,273 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Skandali “Pronto” dhe PDK-ja si e përfshira kryesore në të – si u trajtua ky rast nga institucionet

Kategoritë


0 komente