Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Skandaloze | Si u keqpërdorën ndihmat pas tërmetit dhe pse Edi Rama u vu në sulm kundër mediave?
Skandaloze | Si u keqpërdorën ndihmat pas tërmetit dhe pse Edi Rama u vu në sulm kundër mediave?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë