Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Skënderbeu” i Prishtinës klonohet në New York
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Skënderbeu” i Prishtinës klonohet në New York

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Skënderbeu” i Prishtinës klonohet në New York

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 243 shikime
 • 243 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

-Zgjoi kureshtje tek kalimtarët.

-Statujën e Gjergj Kastriot Skënderbeut do e shohin edhe në Amerikë.

-Kush mori këtë iniciativë dhe cili është qëllimi i saj, kuptojeni përmes stories.

Kategoritë


0 komente