Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Skifterat” tallen me ish-at
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Skifterat” tallen me ish-at

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Skifterat” tallen me ish-at

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 148 shikime
 • 148 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Largimi i futbollistëve nga Gjilani është pasuar me reagime të menjëhershme nga tifozët e kësaj skuadre, “Skifterat”, të cilët kanë filluar të tallen me lojtarët që po largohen nga skuadra e tyre.

Kategoritë0 komente