Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

SkipDays

1 shfaqje | 12 video | 43,241 shikime

SkipDays është emision i krijuar nga Milot Hoxha dhe Skirton Pruthi, që trajton me ironi dhe humor ngjarje të vërteta, tematika sociale e ndodhi të përditshme. 
Taste 2 dhe Dr. Skip janë dy protagonistët e këtij cikli videosh sarkastike, aventurat dhe situatat e çuditshme të të cilëve veç sa bëhen gjithmonë e më qesharake e të pazakonta.

Alternate Text