Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

SkipDays - Axha Luan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SkipDays - Axha Luan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:25
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SkipDays - Axha Luan

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 4,885 shikime
 • 4,885 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Krijuar nga: Skirton Pruthi & Milot Hoxha
Luajtën: Skirton Pruthi & Milot Hoxha
Skenari: Milot Hoxha
Regjia: Skirton Pruthi
Një prodhim i: Djemt e Abdullahit 
 

Kategoritë


0 komente