Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

SKV proteston kundër zgjedhjes prodekane të Lumnije Thaçit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
SKV proteston kundër zgjedhjes prodekane të Lumnije Thaçit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

SKV proteston kundër zgjedhjes prodekane të Lumnije Thaçit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 68 shikime
 • 68 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lëvizja Studentore për Barazi "STUDIM-KRITIKË-VEPRIM" (SKV), studentë të Universitetit të Mitrovicës, përmes një aksioni kanë reaguar ndaj zgjedhjes prodekane të Lumnije Thaçi, njëherit gruaja e presidentit Hashim Thaçi.

Kategoritë


0 komente