Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Soni vishet me fustan të ngushtë, gjoksi i saj merr vëmendjen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Soni vishet me fustan të ngushtë, gjoksi i saj merr vëmendjen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Soni vishet me fustan të ngushtë, gjoksi i saj merr vëmendjen

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 575 shikime
 • 575 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaq joshëse po duket ajo 

Kategoritë


0 komente