Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Sonnenkraft” nga Austria ofron produkte për energji falas
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Sonnenkraft” nga Austria ofron produkte për energji falas

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Sonnenkraft” nga Austria ofron produkte për energji falas

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një kompani gjigande austriake “Sonnenkraft” po merr pjesë në panairin ndërkombëtarë në Prishtinë, e cilia në partneritet me kompaninë kosovare “Muqa solar company” po promovojnë panela solare për sisteme më të mira për energji solare, të pastër diellore duke mos e ndotur ambientin dhe duke kursyer shpenzimet e ngrohjes dhe energjisë.

Kategoritë


0 komente