Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Sonte në emisionin “Përballje”: Drejtësia dhe ballafaqimi me të kaluarën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sonte në emisionin “Përballje”: Drejtësia dhe ballafaqimi me të kaluarën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sonte në emisionin “Përballje”: Drejtësia dhe ballafaqimi me të kaluarën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 227 shikime
 • 227 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sonte në emisionin “Përballje”: Drejtësia dhe ballafaqimi me të kaluarën

Kategoritë0 komente