Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sot 20 vjet më parë Momenti kur gjermanët shkrepin 220 plumba dhe vrasin dy serbë në Prizren
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sot 20 vjet më parë Momenti kur gjermanët shkrepin 220 plumba dhe vrasin dy serbë në Prizren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sot 20 vjet më parë Momenti kur gjermanët shkrepin 220 plumba dhe vrasin dy serbë në Prizren

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 6,243 shikime
 • 6,243 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente