Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

‘Sot në Kosovë kanë lindur 1 mijë Adem Jashara’, si u kumtua lajmi për vdekjen e Adem Jasharit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
‘Sot në Kosovë kanë lindur 1 mijë Adem Jashara’, si u kumtua lajmi për vdekjen e Adem Jasharit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

‘Sot në Kosovë kanë lindur 1 mijë Adem Jashara’, si u kumtua lajmi për vdekjen e Adem Jasharit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 95 shikime
 • 95 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

‘Sot në Kosovë kanë lindur 1 mijë Adem Jashara’, si u kumtua lajmi për vdekjen e legjendës së UÇK-së në Shqipëri

Kategoritë


0 komente