Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Specialistët e Psikologjisë Klinikë paralajmërojnë protesta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Specialistët e Psikologjisë Klinikë paralajmërojnë protesta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Specialistët e Psikologjisë Klinikë paralajmërojnë protesta

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Specialistët e Psikologjisë Klinike të cilët javë më parë përmes një letër publike ndaj ministrit të Shëndetësisë, Uran Ismajli kërkuan punësim, tani po paralajmërojnë edhe protesta. E në ministrin e Shëndetësisë thonë se ata kanë ndërmarr hapa konkretë për të gjithë specialistët duke i përfshirë edhe kategorinë e psikologëve klinik.

Kategoritë


1 koment