Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Shtërpca shpenzon 500 mijë euro në vit për spitalin që s’funksionon, doktorët paguhen pa punuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shtërpca shpenzon 500 mijë euro në vit për spitalin që s’funksionon, doktorët paguhen pa punuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shtërpca shpenzon 500 mijë euro në vit për spitalin që s’funksionon, doktorët paguhen pa punuar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 248 shikime
 • 248 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shtërpca shpenzon 500 mijë euro në vit për spitalin që s’funksionon, doktorët paguhen pa punuar

Kategoritë


0 komente