Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Spoti publicitar” i Bashës Ja faktet për të cilat Rama duhej të ishte dorëhequr.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Spoti publicitar” i Bashës Ja faktet për të cilat Rama duhej të ishte dorëhequr.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Spoti publicitar” i Bashës Ja faktet për të cilat Rama duhej të ishte dorëhequr.mp4

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente