Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Stavileci i thotë Ahmetit: Nuk ke lidhje, Ahmeti ia kthen: Trus aty
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stavileci i thotë Ahmetit: Nuk ke lidhje, Ahmeti ia kthen: Trus aty

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stavileci i thotë Ahmetit: Nuk ke lidhje, Ahmeti ia kthen: Trus aty

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë seancës së jashtëzakonshme të Kuvendit Komunal të Prishtinës, që është mbajtur sot për cilësinë e ajrit, është zhvilluar një debat i ashpër mes kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe kryetarit të grupit parlamentar të PDK-së, Blerand Stavileci. Derisa Ahmeti flote Stavileci i thotë se “nuk ke lidhje”, Ahmeti ia kthen “trus aty”, kurse Stavileci i thotë se “po na shet pallavra”.

Kategoritë


0 komente