Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Stigmën mund ta luftojnë më së miri viktimat e dhunës seksuale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stigmën mund ta luftojnë më së miri viktimat e dhunës seksuale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stigmën mund ta luftojnë më së miri viktimat e dhunës seksuale

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Stigmatizimi i viktimave të dhunës seksuale në Kosovë pengon hetimin e krimeve dhe krijon mundësinë që akte të njëjta të përsëriten në të ardhmen qoftë në Kosovë apo diku në botë, por stigmatizimin mund ta luftojnë më së miri vetë viktimat e dhunës seksuale.

Kategoritë


0 komente