Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Studentët e FShMN-së kërkojnë mosdiskriminim në punësim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Studentët e FShMN-së kërkojnë mosdiskriminim në punësim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Studentët e FShMN-së kërkojnë mosdiskriminim në punësim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Heqja e udhëzimit administrativ sipas të cilit studentët e Fakultetit të Edukimit kanë përparësi në punësim në institucionet arsimore para studentëve të FSHMN-së dhe rikthimi i drejtimeve arsimore në fakultetin e FSHMN-së, ishin dy kërkesat e studentëve të këtij fakulteti në protestën të cilën e kanë mbajtur sot.

Kategoritë


0 komente