Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Studentët kërkojnë shkarkimin e rektorit të UP-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Studentët kërkojnë shkarkimin e rektorit të UP-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Studentët kërkojnë shkarkimin e rektorit të UP-së

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Organizata “Demokracia Studentore” ka kërkuar shkarkimin e trupit gjykues së Gjykatës së Apelit pasi që vendosi pro Kishës Ortodokse serbe, si dhe rrëzimin e rektorit të Universitetit të Prishtinës, Marjan Demaj për neglizhencën që ka treguar ndaj pronës së kampusit universitar.

Kategoritë


0 komente