Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Studentët në mënyrë kreative shpalosin vetveten dhe punimet e tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Studentët në mënyrë kreative shpalosin vetveten dhe punimet e tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Studentët në mënyrë kreative shpalosin vetveten dhe punimet e tyre

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në konferencën rajonale studentore që u mbajt në Kolegjin Riinvest për një qasje modern ndaj rritjes ekonomike – sfidat në kohën e teknologjisë, rektorja e Kolegjit Riinvest Bardha Qirezi tha se në kuadër të kësaj konference është menduar që studentët të prezantojnë punimet e tyre dhe të miqësohen si dhe të diskutojnë për bashkimin e tyre në të ardhmen.

Kategoritë


0 komente