Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Studentët përmes projektit “Unifikimi” paraqesin problemet e Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Studentët përmes projektit “Unifikimi” paraqesin problemet e Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Studentët përmes projektit “Unifikimi” paraqesin problemet e Prishtinës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Akademia Evolucion ka përmbyllur punëtorinë e radhës të projektit “Unifikimi”, me të cilin studentët e kësaj akademie, kanë dashur t’i paraqesin problemet e Prishtinës, siç është ndotja e ambientit.

Kategoritë


0 komente