Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stuhia 'Dennis' nuk pyet as për aeroplanët gati 400 tonësh
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stuhia 'Dennis' nuk pyet as për aeroplanët gati 400 tonësh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stuhia 'Dennis' nuk pyet as për aeroplanët gati 400 tonësh

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Stuhia 'Dennis' nuk pyet as për aeroplanët gati 400 tonësh – momente kur ata “shkundet” pak para se të zbresin në pistë

Kategoritë


0 komente