Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 32
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 32

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 40:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 32

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 285,039 shikime
 • 285,039 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prodhim i Stupcat Group dhe Gjirafa Video Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Në rolet e tjera: Arbnesha Grabovci – Nixha, Mevlyd Osmani, Molikë Maxhuni, Muhamed Arifi, Blin Sylejmani, Florist Bajgora, Alketa Sylaj, Adelina Halitjaha, Artiola Gjata, Triumf Buja Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha Vazhdon realiteti paralel në familjen Baruti: Sheqa çmallet me fshatin e tij, të cilin Dajana nuk e pëlqen. Ndërsa Magjistari (Liki) thellohet në aventurat korruptive me Komandant Ilazin.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

24 komente