Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 33
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 33

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 30:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 33

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 279,365 shikime
 • 279,365 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prodhim i Stupcat Group dhe Gjirafa Video Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Në rolet e tjera: Arbnesha Grabovci – Nixha, Mevlyd Osmani, Molikë Maxhuni, Muhamed Arifi, Blin Sylejmani, Florist Bajgora, Alketa Sylaj, Mikel Markaj, Artiola Gjata, Triumf Buja Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha Sheqa i arrestuar, Ilazi i korruptuar, Liki që provon ta shpëtoje axhën e tij nga burgu dhe familja e trishtuar e Sheqës janë në qendër të këtij episodi. Por në fund gjithçka ndryshon!

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

31 komente