Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 34
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 34

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 33:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2017 - Episodi 34

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 272,228 shikime
 • 272,228 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prodhim i Stupcat Group dhe Gjirafa Video Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Në rolet e tjera: Muhamed Arifi, Molikë Maxhuni, Mevlyd Osmani, Xhejlane Tërbunja, Manushaqe Maxhuni Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha Axha Sheqë zgjohet nga koma por nuk mban mend asgjë. Teta Gjyli vendos ta shfrytëzojë këtë situatë. Lendita ka një lajm të madh për Likin.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

11 komente