Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 36
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 36

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 32:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 36

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 266,236 shikime
 • 266,236 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prodhim i Stupcat Group dhe Gjirafa Video Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Në rolet e tjera: Muhamed Arifi, Molikë Maxhuni, Afrim Krasniqi, Xhejlane Tërbunja, Vedat Haxhiislami, Labinot Raci, Daniela Markaj, Ermal Panduri Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha Axha Sheqë, ende pa kujtesë, lidh një miqësi të çuditshme. Liki bie në dashuri. Teta Gjyli jep intervistën e parë si këngëtare.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

4 komente