Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 54
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 54

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 33:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Egjeli 2018 - Episodi 54

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 271,171 shikime
 • 271,171 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një bashkëprodhim i Stupcat Group & GjirafaVideo Në rolet kryesore: Vedat Bajrami, Osman Azemi, Mensur Safqiu Në rolet e tjera: Muhamed Arifi, Molikë Maxhuni, Xhejlane Tërbunja, Afrim Krasniqi, Rina Krasniqi, Gani Rrahmani, Mevlyd Osmani, Lulzim Bucolli, Alketa Sylaj, Berat Pllana, Liridon Oruqi, Faruk Ruhani. Regjia: Valter Lucaj Skenari: Milot Hoxha

Kategoritë


21 komente