Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Stupcat Tre Pleqtë - Edicioni Festiv: Pjesa 2
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Stupcat Tre Pleqtë - Edicioni Festiv: Pjesa 2

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 28:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Stupcat Tre Pleqtë - Edicioni Festiv: Pjesa 2

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 79,330 shikime
 • 79,330 shikime
 • 0 shikues
 • 3
 • 3
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Stupcat si "Tre Pleqtë" ekskluzivisht ONLINE në gjirafaVideo për mbrëmjen e ndërrimit të viteve.

Pjesë e programit festiv të gjirafaVideo, Tre Pleqtë na sjellin plot humor, batuta, improvizim dhe tema "të nxehta" në hyrjen e Vitit të Ri 2019!

Kategoritë


4 komente