Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Stupcat

5 shfaqje | 351 video | 43,300,705 shikime

Stupcat janë grup humoristik shqiptar që debutuan në vitin 2002 në RTK dhe pastaj në KTV. Në fillimet e hershme, grupi përbëhej nga pesë antarë që ishin Osman Azemi, Vedat Bajrami, Blerim Qeriqi, Agron Sokoli dhe Feim Ademi. Për shkak të obligimeve të ndryshme në grup mbeten vetëm Osman Azemi dhe Vedat Bajrami. Në vitin 2004 Osmanit dhe Vedatit ju bashkua dhe Mensur Safqiu duke formuar njërën ndër treshet humoristike më të mira në trevat shqipfolëse!

Alternate Text