Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Dëshmitarja kritikon policinë për veprim të vonuar në rastin e burrit që rrahu gruan në sy të fëmijës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Dëshmitarja kritikon policinë për veprim të vonuar në rastin e burrit që rrahu gruan në sy të fëmijës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Dëshmitarja kritikon policinë për veprim të vonuar në rastin e burrit që rrahu gruan në sy të fëmijës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 782 shikime
 • 782 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dëshmitarja kritikon policinë për veprim të vonuar në rastin e burrit që rrahu gruan në sy të fëmijës

Kategoritë


0 komente