Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Sulmohet me vezë Albin Kurti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sulmohet me vezë Albin Kurti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sulmohet me vezë Albin Kurti

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,409 shikime
 • 2,409 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një person i cili ka dalë i vetëm të protestojë pro demarkacionit ka hedhur një vezë në drejtim të kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti. Kjo ndodhi përderisa Kurti po hynte në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës. Është e paqartë ende nëse ai ka arritur që ta qëllojë Kurtin me vezë, mirëpo personi është marrë menjëherë nga Policia. Dje, është paralajmëruar një protestë pro demarkacionit, mirëpo janë vetëm disa njerëz që kanë dalë sot, e që nuk ka marrë as formën e protestës.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak


0 komente