Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Super Sfida

1 sezon | 235 episode | 15,785 shikime

Super Sfida është një ndër game-show-t më të suksesshëm të televizioneve shqiptare. 

Sfidoje veten!

Alternate Text