Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Sveçla: Çështja e dialogut me Serbinë t’i kthehet Kuvendit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sveçla: Çështja e dialogut me Serbinë t’i kthehet Kuvendit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sveçla: Çështja e dialogut me Serbinë t’i kthehet Kuvendit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Darkat e presidentit Hashim Thaçi me homologun e tij serb, Aleksandër Vuçiq duhet të marrin fund, pasi që janë tepër të shtrenjta për popullin e Kosovës. Derisa duhet të gjendet një konsensus që të ndalet “Zajednica”.

Kategoritë


0 komente