Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Tahiri: Fuqizimi i ligjit, parakusht për zhvillimin ekonomik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tahiri: Fuqizimi i ligjit, parakusht për zhvillimin ekonomik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tahiri: Fuqizimi i ligjit, parakusht për zhvillimin ekonomik

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministrja e deritanishme e Drejtësisë, Dhurata Hoxha, i dorëzon detyrën ministrit të porsazgjedhur, Abelard Tahirit. Ky i fundit tha se një ndër prioritet të tij është lufta kundër krimit të organizuar korrupsionit.

Kategoritë


0 komente