Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Tahiri premton se aktakuza për veteranët s’do të mbetet në sirtar, vettingun e quan të domosdoshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tahiri premton se aktakuza për veteranët s’do të mbetet në sirtar, vettingun e quan të domosdoshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tahiri premton se aktakuza për veteranët s’do të mbetet në sirtar, vettingun e quan të domosdoshëm

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 134 shikime
 • 134 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tahiri premton se aktakuza për veteranët s’do të mbetet në sirtar, vettingun e quan të domosdoshëm

Kategoritë


0 komente