Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Tahiri: Projektkodi Penal, kërkesë e BE-së për liberalizimin e vizave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tahiri: Projektkodi Penal, kërkesë e BE-së për liberalizimin e vizave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tahiri: Projektkodi Penal, kërkesë e BE-së për liberalizimin e vizave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 7 shikime
 • 7 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni për Legjislacion ka miratuar në parim Projektkodin Penal të Kosovës, të cilin para anëtarëve të këtij komisioni e ka arsyetuar dhe prezantuar ministri i Drejtësisë Abelard Tahiri.

Kategoritë


0 komente