Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Dije by gjirafaVideo - 23.01.2020
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tap n'Dije by gjirafaVideo - 23.01.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 38:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Dije by gjirafaVideo - 23.01.2020

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 28,012 shikime
 • 28,012 shikime
 • 0 shikues
 • 17
 • 17
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Klikoni këtu për të plotësuar pyetësorin për TapQuiz: https://gj.al/iv8E39 . Ndihma juaj është e çmuar për ne!

Shpërblimet që u dhuruan:
🥇 150 Euro kupon në Gjirafa50
🥈 Celular Redmi 7A
🥉 JBL GO2

Moderator: Rifat Smani
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1162 komente