Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Shije by GjirafaVideo - 20.11.2019
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tap n'Shije by GjirafaVideo - 20.11.2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 36:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Shije by GjirafaVideo - 20.11.2019

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 24,740 shikime
 • 24,740 shikime
 • 0 shikues
 • 15
 • 15
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shpërblimet e dhuruara:
🥇 Çizme Nike & Duks McKinley
🥈 Fustan Adidas
🏅 Çantë Intersport

Moderatore: Arta Nitaj
Prodhim i GjirafaStudios

Kategoritë


43 komente