Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
15 shpërblimet e Tap n'Raiffeisen - 30.12.2019, e hënë, ora 19:00
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
15 shpërblimet e Tap n'Raiffeisen - 30.12.2019, e hënë, ora 19:00

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

15 shpërblimet e Tap n'Raiffeisen - 30.12.2019, e hënë, ora 19:00

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 2,171 shikime
 • 2,171 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banka Raiffeisen i dhuron plot 15 shpërblime të hënën në Tap n'Raiffeisen. 
LIVE nga ora 19:00. Regjistrimi fillon në ora 15:00. 

Shpërblimet që dhurohen:

🥇 Kamerë  GoPro HERO7
🥈 Altoparlant JBL Xtreme 
🥉 Tablet iGET SMART

4️⃣ - 1️⃣5️⃣ PowerBank Wireless

Moderator: Rifat Smani
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

1 koment