Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tap n'Shije by gjirafaVideo - 08.01.2020
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tap n'Shije by gjirafaVideo - 08.01.2020

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 36:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tap n'Shije by gjirafaVideo - 08.01.2020

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 24,276 shikime
 • 24,276 shikime
 • 0 shikues
 • 20
 • 20
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shpërblimet e dhuruara:
🥇 Çizme Adidas Terrex
🥈 Dollap për këpucë
🏅 Kamerë sigurie

Moderatore: Adriana Matoshi
Prodhim i gjirafaStudios

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

884 komente