Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Tara e Bleros bën dizajnin e dhomës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tara e Bleros bën dizajnin e dhomës

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tara e Bleros bën dizajnin e dhomës

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 2,569 shikime
 • 2,569 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe pse e vogël, Tara bën ridizajnimin e dhomës

Kategoritë0 komente