Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Gjykata e Apelit ditëve të ardhshme do të vendos për aktivistët e Vetëvendosjes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjykata e Apelit ditëve të ardhshme do të vendos për aktivistët e Vetëvendosjes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjykata e Apelit ditëve të ardhshme do të vendos për aktivistët e Vetëvendosjes

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjykata e Apelit së shpejti do të vendos në lidhje me ankesat e të dënuarve për rastin e sulmit në Kuvendin e Kosovës në gushtin e vitit 2016.

Kategoritë


0 komente