Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Të rinjtë të zhgënjyer nga miqësia
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Të rinjtë të zhgënjyer nga miqësia

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Të rinjtë të zhgënjyer nga miqësia

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 76 shikime
 • 76 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Të rinjtë në Prishtinë thonë se janë të zhgënjyer nga shoku dhe shoqja e tyre për arsyeje se janë tradhtuar dhe kjo ka bërë që të humbin besimin, por ka edhe nga ata që mendojnë se ia vlen të kesh miqësi, vetëm që duhet të ketë kujdes në përzgjedhje.

Kategoritë


0 komente