Telegrafi.com - GjirafaVideo
― DREJTPËRDREJT

Telegrafi.com

99 Abonues

  • Kreu
  • Videot
  • Rreth nesh
Të fundit
00:09

Digjet fabrika e perpunimit te drurit, shkak rryma elektrike

Telegrafi.com 782 shikime Para 2 ditëve
00:12

Digjet fabrika e perpunimit te drurit, shkak rryma elektrike

Telegrafi.com 89 shikime Para 2 ditëve
00:03

Shkodrania e o sa mire provokon pushuesit me twerk nen dush ne plazh

Telegrafi.com 11,503 shikime Para 1 jave
00:50

Dua Lipa pas arritjes në Prishtinë: Po pres t'ju shoh

Telegrafi.com 236 shikime Para 1 jave
04:50

Konferenca e Dua Lipës në Prishtinë

Telegrafi.com 22 shikime Para 1 jave
00:52

Aksident në Prishtinë, një i lënduar

Telegrafi.com 3,059 shikime Para 1 jave
00:13

Prania e KFOR-it në Ujman

Telegrafi.com 6,895 shikime Para 1 jave
00:14

Prania e KFOR-it në Ujman

Telegrafi.com 4,591 shikime Para 1 jave
00:07

Prania e KFOR-it në Ujman

Telegrafi.com 3,151 shikime Para 1 jave
Më të shikuarat
00:22

Rrahje në Prishtinë

Telegrafi.com 54,663 shikime Para 9 muajve
00:17

Gjarpëri në rrugë

Telegrafi.com 37,700 shikime Para 1 muaji
01:29

Rita kercen vallen e Rugoves

Telegrafi.com 35,902 shikime Para 5 muajve
00:16

Për pak sa nuk rrëzohet ministrja kosovare

Telegrafi.com 22,332 shikime Para 6 muajve
01:25

Kryetari i Komunës së Mitrovicë dhe pronari i objektit pa leje

Telegrafi.com 17,078 shikime Para 2 muajve
00:49

Breshëri ne Fshatin Rezallë, Komuna e Skenderajit

Telegrafi.com 16,661 shikime Para 2 muajve
00:10

Bresher ne Ferizaj

Telegrafi.com 14,165 shikime Para 3 muajve
00:12

Rita ndalet për fansat e saj

Telegrafi.com 12,986 shikime Para 5 muajve
Të gjitha videot
00:12

Digjet fabrika e perpunimit te drurit, shkak rryma elektrike

Telegrafi.com 89 shikime Para 2 ditëve

00:09

Digjet fabrika e perpunimit te drurit, shkak rryma elektrike

Telegrafi.com 782 shikime Para 2 ditëve

04:50

Konferenca e Dua Lipës në Prishtinë

Telegrafi.com 22 shikime Para 1 jave

00:50

Dua Lipa pas arritjes në Prishtinë: Po pres t'ju shoh

Telegrafi.com 236 shikime Para 1 jave

00:52

Aksident në Prishtinë, një i lënduar

Telegrafi.com 3,059 shikime Para 1 jave

00:13

Prania e KFOR-it në Ujman

Telegrafi.com 80 shikime Para 1 jave

00:13

Prania e KFOR-it në Ujman

Telegrafi.com 6,895 shikime Para 1 jave

00:14

Prania e KFOR-it në Ujman

Telegrafi.com 4,591 shikime Para 1 jave

00:07

Prania e KFOR-it në Ujman

Telegrafi.com 3,151 shikime Para 1 jave

00:18

Shperthim i ujërave të zeza në fshatin Bardhosh

Telegrafi.com 602 shikime Para 2 javëve

00:07

Aksident zingjiror në Prishtinë

Telegrafi.com 930 shikime Para 2 javëve

00:32

Dy të plagosur me armë zjarri në Pejë - Video 2

Telegrafi.com 1,297 shikime Para 2 javëve

00:10

Plagosje në pejë

Telegrafi.com 1,369 shikime Para 2 javëve

00:41

"Pikon" edhe Fakulteti i Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike

Telegrafi.com 668 shikime Para 3 javëve