Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Telegrafi jua sjell disa fakte nga jeta e aktorit të madh - Anthony Hopkins
Telegrafi jua sjell disa fakte nga jeta e aktorit të madh - Anthony Hopkins

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Telegrafi jua sjell disa fakte nga jeta e aktorit të madh - Anthony Hopkins

 • E publikuar: para 1 jave
 • 16 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anthony Hopkins është një aktor uellsian i teatrit dhe ekranit dhe konsiderohet një prej më të mirëve në industrinë e filmit

Në një përmbledhje të mëposhtme, Telegrafi jua sjell disa fakte nga jeta e aktorit të madh

Kategoritë


0 komente


0/500