Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tenda më e madhe ndonjëherë, u montua nga 40 vullnetarë që punuan për një javë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tenda më e madhe ndonjëherë, u montua nga 40 vullnetarë që punuan për një javë

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tenda më e madhe ndonjëherë, u montua nga 40 vullnetarë që punuan për një javë

Kategoritë0 komente