Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Terminali Doganor në Durrës për Kosovën të jetë lehtësim për biznesin e jo barrierë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Terminali Doganor në Durrës për Kosovën të jetë lehtësim për biznesin e jo barrierë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Terminali Doganor në Durrës për Kosovën të jetë lehtësim për biznesin e jo barrierë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Raportet me Tiranën zyrtare cilësohen vëllazërore, por ende larg bashkëpunimit të duhur ekonomik, kështu janë shprehur përfaqësues të bizneseve në Kosovë, sipas së cilëve edhe pse deri tash ka pasur mjaft marrëveshje të arritura nga të dyja qeveritë shqiptare, shumë prej tyre kanë mbetur ende të pa zbatuara në tërësi.

Kategoritë


0 komente