Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Termokosi” merr nga Luksemburgu 2.3 milionë euro për zgjerim të ngrohjes
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Termokosi” merr nga Luksemburgu 2.3 milionë euro për zgjerim të ngrohjes

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Termokosi” merr nga Luksemburgu 2.3 milionë euro për zgjerim të ngrohjes

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 118 shikime
 • 118 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Termokosi” merr nga Luksemburgu 2.3 milionë euro për zgjerim të ngrohjes

Kategoritë


0 komente